KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 6958643
*
nr 695 8643
Alain Soucasse
(f. 1951), Sverige
Etsning, Alain Soucasse (f. 1951), 40x30
Alain Soucasse, född 1951, fransk-svensk målare.
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 2 maj 2011
kl 17:01:18
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
30/4 19:07:10
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: alain soucasse etsning etsningar grafik svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
9317 Akvarell
Alain Soucasse (f. 1951), Sverige. Signerad, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:27
-
9379 Färgetsningar
4 st, Alain Soucasse (f. 1951), Sverige. Signerade..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:24
*
Alain Soucasse
Alain Soucasse, född 1951, fransk-svensk målare.
nr 695 8643
Alain Soucasse
(f. 1951), Sverige
Etsning, Alain Soucasse (f. 1951), 40x30
Alain Soucasse, född 1951, fransk-svensk målare.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 2 maj 2011 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
30/4 19:07:10 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: alain soucasse etsning etsningar grafik svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
9317 Akvarell
Alain Soucasse (f. 1951), Sverige. Signerad, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:27 -
9379 Färgetsningar
4 st, Alain Soucasse (f. 1951), Sverige. Signerade..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:24